Řada doplňků pro výživu vlasů, pleti a pokožky, kloubů a navrácení životní energie od prestižní kliniky Brandeis Clinic.

DIAMOND COLLAGEN + HA

diamond-collagen s kyselinou hyaluronovouZdravé klouby a vypnutá, mladistvě vypadající pleť mají společné dvě věci: kyselinu hyaluronovou a kolagen. Kromě nich obsahuje doplněk stravy DIAMOND COLLAGEN + HA by Brandeis Clinic i vitamín C, kterého získáte ve 2 kapslích 124% doporučené denní dávky.

DIAMOND COLLAGEN + HA je skvělý doplněk k topicky aplikovaným přípravkům proti vráskám s obsahem kyseliny hyaluronové a kolagenu. Pleti zaručí mladistvou pevnost a elasticitu a ochrání ji zevnitř.

Navíc organismus podpoří v boji proti infekčním onemocněním a napomáhá bezbolestnému a hladkému pohybu namáhaných kloubů. Jako příjemný bonus působí proti zarudnutí pleti díky tomu, že vyživuje krevní cévy.

>>>DOPLNĚK ZAKOUPÍTE ZDE

 

BEAUTIFUL SKIN

Beautiful skin proti stárnutí pletiŠupiny na pleti, vrásky, ale i vyrážky a poškození kůže ultrafialovým zářením, na to všechno může mít, věřte nebo ne, vliv nedostatek důležitých živin v organismu. Například suchou pleť mají na svědomí chybějící vitamíny A, C, E a B nebo nevyvážená strava s vyloučením tuků.

Doplněk stravy BEAUTIFUL SKIN by Brandeis Clinic obsahuje všechny živiny klíčové pro zdraví a krásu pleti, podpoří její elasticitu a zaručí hydrataci suché pokožky. Vrásky nebudou mít šanci.

Zabraňte předčasnému stárnutí pleti a zachovejte si mladistvý vzhled! Získat všechny potřebné vitamíny a minerály ze stravy bývá často náročné, s BEAUTIFUL SKIN máte ale jistotu, že vaše pleť dostane vše, co potřebuje.

>>>DOPLNĚK ZAKOUPÍTE ZDE

 

DETOX

DetoxRakovina tlustého střeva je v ČR druhým nejčastějším onkologickým onemocněním. Účinnou prevencí je detox neboli očista. Při ní se z organismu odplaví toxiny a další nežádoucí látky, které se v něm hromadí. Jenže klystýr nebo několikadenní půst jsou dost nekomfortním řešením.

Dopřejte svému tělu pohodlnou očistu v podobě doplňku stravy DETOX by Brandeis Clinic. Ten navíc zlepší trávení, umožní lepší absorpci vitamínů a minerálů ze stravy do organismu a působí preventivně proti problémům trávicí soustavy jako je zácpa či nadýmání.

Navíc podporuje hubnutí! V jedné tabletce denně získáte vyvážený mix přírodních extraktů, které zaručí skutečnou očistu organismu během tříměsíční kůry. Mimochodem, jestli vás trápí akné, očista organismu často vyřeší i tento problém!

>>>DOPLNĚK ZAKOUPÍTE ZDE

 

ARTENAL

ArtenalSedm účinných látek v jedné kapsli uleví při bolesti kloubů. Zajistí také výživu namáhaných kloubů a podpoří jejich regeneraci. Záněty kloubů, které bývají zdrojem bolesti i omezení pohybu, nebudou mít díky ARTENALU by Brandeis Clinic šanci.

Pohyblivost a stav kloubů negativně ovlivňuje nejen zvyšující se věk a nepřiměřená fyzická aktivita. I artróza může negativně ovlivnit kvalitu života. Chraňte před ní své klouby! Koktejl látek v doplňku stravy zajistí jejich bezproblémovou hybnost, stejně jako ochranu.

Má prokázanou účinnost a na Slovensku se prodává i bez drahých reklam! Lidé si zkrátka o jeho účincích řekli mezi sebou. Na rozdíl od jiných přípravků totiž ARTENAL skutečně funguje.

>>>DOPLNĚK ZAKOUPÍTE ZDE

 

BEAUTIFUL HAIR

beautiful hair pro krásné vlasyVypadávání vlasů mívá mnohdy jednu hlavní příčinu: nedostatek potřebných živin. Ty vlasům dodá doplněk stravy BEAUTIFUL HAIR by Brandeis Clinic! Kombinace 8 účinných látek je vyživí, ale zároveň nezatíží tak jako stylingové přípravky.

Všechny živiny, které doplněk obsahuje, jsou krví transportovány do vlasových váčků, z nichž mohou vyrůstat krásné a zdravé vlasy. Vlasy budou méně vypadávat, lámat se a třepit.

Začněte s BEAUTIFUL HAIR ještě dnes, a za pár měsíců pravidelné konzumace si budete užívat husté kštice. A pozor, jeho užívání navíc zpomaluje vznik šedin!

>>>DOPLNĚK ZAKOUPÍTE ZDE

 

LIFE ENERGY

life energyZískejte chybějící energii díky doplňku stravy LIFE ENERGY by Brandeis Clinic! Neobsahuje kofein ani jiné tradiční stimulanty. Vyvážený koktejl osmi vitamínů a šesti přírodních extraktů vás nicméně i tak nabije vitalitou.

Při dlouhodobém užívání zlepšuje mozkovou činnost a podporuje koncentraci. Navíc podporuje odolnost organismu vůči mentální a fyzické námaze. Dopadá na vás stres? LIFE ENERGY podpoří vaši psychickou pohodu.

Jedna tabletka vám okamžitě dodá chybějící energii, při pravidelném užívání sami pocítíte návrat životního elánu a pohody.

>>>DOPLNĚK ZAKOUPÍTE ZDE