Epilátor nebo depilátor?

V současnosti si sami můžete vybrat způsob, jakým docílíte perfektně hladké pokožky bez ochlupení. Prvním je epilace – vytrhávání chloupků i s kořínky – sem řadíme i technologii IPL epilátorů, vosk nebo laser. Druhým je depilace, což je useknutí chloupků nad povrchem, zatímco kořínek stále zůstává v kůži. Nejčastěji používané depilátory jsou holicí strojky, holítka a depilační krémy.

Levnější alternativou k IPL jsou tedy klasické epilátory nebo depilátory. Použití klasického epilátoru, kdy rotující pinzety vytrhávají celé chloupky i s kořínky je bohužel bolestivý proces. Existují ale epilátory, které to umí bezbolestně. Jedním z nich je Rowenta Soft Sensation EP5720.

Bezbolestné vytrhávání chloupků: epilátor Rowenta Soft Sensation EP5720

Rowenta během výzkumu v oblasti klasické epilace testovaného na ženách citlivých na bolest vyvinula bezbolestný epilátor Rowenta Soft Sensationněkolik patentů, které potlačují bolest. Jedním z nich je Soft Sensation, aktivní vibrační systém vyvíjející 1400 mikroimpulzů za vteřinu, který zablokuje pocit bolesti (oblast masírováním znecitlivuje a centra v mozku pak nevnímají bolest).

Dalším je Micro-Contact, který slouží k účinné epilaci i nejkratších chloupků už od 0,5 mm a zabraňuje podráždění pokožky. Přístroj tudíž bezbolestně odstraňuje chloupky, přičemž stojí výrazně méně než IPL epilátor. Snadno se čistí, disponuje výměnnou a omyvatelnou holicí hlavou, působí pěkně a má speciální nástavec pro citlivou epilaci podpaží a bikin.

>>>ZJISTIT CENU A PARAMETRY NA MALL.CZ ZDE

 

Nejčastěji používané depilátory: Dámské holicí strojky

>>>DALŠÍ ALTERNATIVOU JSOU HOLICÍ STROJKY, KTERÉ NAJDETE ZDE