Srovnání IPL epilátorů najdete přehledně zde

Níže naleznete přehled obsahující srovnání a recenze nejlepších IPL epilátorů. Pod tabulkou najdete podrobnější informace o každém přístroji. Součástí recenzí jsou také videa, ve kterém se uživatelky s vámi podělí o zkušenosti s IPL epilátorem.

IPL epilátorŽivotnost (záblesky)Hodnocení
Philips BRI956/00 Lumea Prestige IPL 250000☺☺☺☺☺
Rowenta IPL Instant Soft Compact EP9600150000☺☺☺☺☺
Braun Silk expert BD5009 IPL120000☺☺☺☺☺
Remington IPL6750 E51 i-Light Prestige150000☺☺☺☺☺
BaByliss G935E IPL 200000☺☺☺☺

 

Recenze IPL epilátoru Philips (2021) – videoPhilips Lumea IPL epilátor

Epilátor Lumea Prestige patří svým zpracováním, designem a funkčností mezi absolutní špičku. Lehce se s ním manipuluje a ošetření s ním je naprosto přirozené. Nabízí nástavec na tělo, obličej, podpaždí a také speciální nástavec pro odstranění chloupků v oblasti třísel. Jako jeden z mála můžete Lumeu používat s napájecím kabelem i bez něj (kabel tak zbytečně nepřekáží při aplikaci). Lampa má vysokou životnost 250 000 záblesků.

>>>Zjistit cenu a parametry na MALL.CZ zde

>>>Zjistit cenu a parametry na MALL.CZ zde

 

Recenze IPL epilátoru Rowenta (2021)IPL epilátor Rowenta

Epilátor IPL Rowenta Instant Soft nabízí efekt patrný již po prvním použití. Přístroj disponuje patentovaným systémem ProPrecision, který slibuje rovnoměrné výsledky prostřednictvím pravidelného posouvání válečkem po pokožce. Přístroj má inteligentní detektor odstínu kůže a nevyšle světelný impulz, pokud je pokožka příliš tmavá. Prodleva mezi záblesky je nízká. Manipulace je velmi jednoduchá a přístroj se příjemně ovládá. Lampa je vyměnitelná a má životnost 150 000 impulzů. Epilátor Rowenta se používá s kabelem (není třeba napájet či měnit baterie) a neobsahuje nástavec na obličej. Epilátor byl velmi dobře hodnocen i v časopise d-Test.

>>>Zjistit cenu a parametry na MALL.CZ zde

>>>Zjistit cenu a parametry na MALL.CZ zde

 

Recenze IPL epilátoru Braun (2021)IPL epilátor Braun

Epilátor Braun je menší a velikostí a tvarem se liší od standardních IPL přístrojů. Více připomíná větší holicí strojek, dobře se ovládá a je velmi lehký (váží 340 g). Výrobek disponuje 2 režimy ošetření – „Posouvání“ je pro rychlou aplikaci nohou, paží, hrudi a zad (i pro muže), zatímco „Stisknout a uvolnit“ je pro používání na citlivých a malých oblastí (kolena, holeně, kotníky, oblast bikin, podpaží, obličej). Přístroj je vybaven kabelem a při použití musí být kabel zapojen. Životnost lampy je 120 000 záblesků.

>>>Zjistit cenu a parametry na MALL.CZ zde

 

Recenze IPL epilátoru Remington (2021) – videoIPL epilátor Remington

Epilátor Remington nabízí nástavec na obličej a pro oblast bikin. Nástavec pro oblast celého těla je o polovinu větší a nabízí tak lepší výkon. Mohou jej používat i muži pro odstraňování chlupů na ramenou, zádech i hrudníku. Trvalé výsledky by se měly dostavit již po 3 ošetřeních. Použití je síťové (s kabelem). Výrobek má pohodlnou rukojeť, snadno se ovládá a upoutá pozornost ergonomickým designem. Životnost lampy je 150000 záblesků. Dodáván je v luxusním pouzdře.

>>>Zjistit cenu a parametry na MALL.CZ zde

>>>Zjistit cenu a parametry na MALL.CZ zde


Recenze IPL epilátoru BaByliss (2021)IPL epilátor BaByliss

Francouzská značka BaByliss představuje tvarově odlišný přístroj. Epilátor připomíná spíše kompaktní holicí strojek, ale to nesnižuje jeho schopnost kvalitně odstranit chloupky z těla. Dodává se se síťovým připojením (s kabelem) a lampa má životnost 200000 záblesků.

>>>Zjistit cenu a parametry na MALL.CZ zde